Bursa Kent Rehberi Hakkında?         

Bursa Kent Rehberi ekibi olarak kurumsal bir kimliğimiz bulunmamaktadır.  www.bursakentrehberi.com sitesi bireysel bir girişimdir ve öyle kalacağa benzemektedir. :) 

   2011 haziranında Bursa'yı ilk ziyaretimde şehre hayran kalmış ve bu güzel şehrin güzelliklerini daha fazla araştırabilmek ve araştıran kişilere yardımcı olmak amacıyla siteyi açmaya karar vermiştim.2011 haziran ayında alan adını tescilleyerek işe başladım. Fakat o tarihlerde çok fazla vaktim ve fırsatım olmadı, takip edemedim. Bursa ile ilgili bu güzel fikir atıl bir proje olarak kaldı. Ama artık www.bursakentrehberi.com sitesinin canlanma zamanı geldi. Bir aydır sitenin canlanması ve google aramalarında yükselmesi sanırım bunu göstermektedir.

   Sitemiz sadece bir firma rehberi değildir. Sadece bir Bursa tanıtım sitesi de değildir. Sitemiz ziyaretçilerine aradığı bir çok şeyi ziyaretçiyi boğmadan bir arada sunmayı amaçlamaktadır. Günlük haber sitesi olmak gibi bir amacımız  yoktur. Amacımız gelen ziyaretçilerin Bursa ile ilgili genellikle değişmeyen bilgiye ulaşmalarını sağlamak, Bursa ile ilgili tarihi bilgi ve yerleri daha düzenli bir şekilde sunmaktır.

   Sitenin ve içeriğinin gelişmesi için sizler de yardımcı omak isterseniz etrafındaki tarihi yapıların kısa öz geçmişlerini veya güncel fotoğraflarını veya Bursaya ati eski resimleri bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bursa Kent Rehberi Sitesi için ileriye dönük olarka bulunduğu yer ile ilgili yazılar paylaşabilecek ya da Bursa'ya gezi amaçlı gelmiş olup izlenimlerini bizimle paylaşmak isteyen olursa lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşınız. Veya elinizdeki resim bilgi ve dokumanları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine gönderiniz. İlginiz için teşekkürler.

Sitemizin firma rehberi kısmına firma eklemek için zamanı ve imkanı olan arkadaşlar lütfen bizimle iletişim kursunlar. 

 

Facebook sayfamız http://www.facebook.com/pages/Bursa-Kent-Rehberi/101738429966403

Twitter hesbımız     https://twitter.com/#!/bursakentrehber

Ahmet GÜRCAN   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.