Firma Rehberine kayıt olmak için sitemize üye olmak zorunda değilsiniz. Fakat firma kaydınızı güncellemek kampanyalardan faydalanmak ve ücretsiz site sahibi olabilmek için sitemize üye olmalısınız. Sitemize üye olmadan firma eklediğiniz taktirde firma kaydınıza gelen yorumlardan da haberda olamazsınız bu nedenle sitemize üye olduktan sonra firma eklmeniz dah iyi olacaktır.

Sitemize buradan üye olabilirsiniz. 

Firmanızı sitemize buradan kaydedebilirsiniz.

yada aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Bursa Firma Rehberine Kayıt Ol

Rehbere nasıl kaydolacağınızı öğrenmek için aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz

Dikkat Edilecek Hususlar

  • Noktalama ve yazım kurallarına uyunuz
  • Türkçemizi düzgün ve güzel kullanınız.
  • Yazıların tamamını büyük harf deği sadece cümle başlarını büyük harf yapınız.
  • Yukarıdaki bağlantıya tıklamadan önce lütfen burayı okuyarak kayıt için gerekli bilgiye sahip olunuz.

Yukarıdaki linke tıkladığınız zaman aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız. İlk olarak "Kategoriyi değiştir" kısmına tıklayınız. 

Bursa Firma Rehberine Firma Ekle

"Kategoriyi değiştir" bağlantısına tıkladığınız zaman aşağıdaki gibi bir pencere açılacaktır. Pencerede Firma rehberi bağlantısına tıklayınız

 Bursa Firma Rehberine Firma Ekle

Firma rehberi bağlantısına tıkladığınız zaman aşağıdaki gibi bir pencere ve kategori isimleri gözükecektir. Buradan istediğiniz kategoriye tıklayınız.

Bursa Firma Rehberine Firma Ekle

İstediğiniz Kategoriye tıkladıktan sonra aşağıda görüldüğü gibi bir nolu Kategori Ekle butonuna tıklayarak seçtiğiniz kategoride firmanızın yer almasını sağlarsınız. Kategoriyi ekledikten sonra 2 numara ile gösterilen geri bağlantısına tıklayarak başka kategoriler seçebilirsiniz. 5 tane kategoride firmanızı yayınlayabilirsiniz. Eğer eklediğiniz kategoriyi silmek isterseniz 3 nolu kısımdaki kaldır bağlantısına tıklayarak istediğiniz kategoriyi silebilirsiniz. Kategori seçimi bittikten sonra 4 Nolu kısımdaki Kategoriyi güncelle bağlantısına tıklayarak kategori seçimini tamamlayınız.

5 Nolu kısımda görüldüğü gibi koyu punto ile yazılmış yerlerin doldurulması mecburidir.

6 Nolu kısma, sitemizi size tavsiye eden ve sitemize kayıtlı olan başka bir firma sahibinin kullanıcı adını yazabilirsiniz. ( Daha fazla bilgi içinFirma Ekle Ücretsiz Site Sahibi Ol)

7Nolu kısma yazacağınız adres bilgileri firmanızın Google maps te yer alabilmesi için önemlidir. Doğru doldurursanız harita adresinizi tam olarak gösterebilecektir.Bursa Firma Rehberine Firma Ekle

Aşağıdaki kısımları örnekte görüldüğü gibi doldurabilirsiniz.

Bursa Firma Rehberine Firma Ekle

Aşağıdaki kısımda 1 nolu kısma firmanızın Google'de görünmesini istediğiniz şekilde doldurunuz. Aralarına ,(virgül) koyunuz, 5ten fazla kelime grubu eklemeyiniz

2 Nolu kısma arama motorlarında gözükmesini istediğinizen fazla 40-50 karaktere kadar bir tanıtım yazınız

3 Nolu kısma en fazla 3-4 kelime grubu yazınız. Aralarına virgül (,) koyunuz.

5 Nolu kısımdaki Haritada Göster bağlantısına tıklayarak firmanızın haritada bulunmasını sağlayınız. 6 Nolu kısımdan Firmanızın orta kısma gelmesini sağlayınız. 7 nolu kısımdaki işareti tam firmanızın bulunduğu yere taşıyınız.

Bursa Firma Rehberine Firma Ekle

Bursa Firma Rehberine Firma Ekle

Firma resimlerini buradan yükleyiniz. Bunun için "Firma Resmi Ekle" butonuna tıklayınız

Bursa Firma Rehberine Firma Ekle

Dosya seç butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki resimleri seçiniz. Çok büyük boyutlu resimler yüklenmeyecektir. En fazla 10 adet resim yükleyebilirsiniz.

Daha fazla resim eklemek için 3 nolu kısma, eklediğinz resmi silmek için 2 nolu kısımdaki kaldır bağlantısına tıklayınız.

Bursa Firma Rehberine Firma Ekle

Gerekli yerleri doldurduktan sonra Gönder butonuna tıklayarak Firma kaydını sisteme gönderebilirsiniz. Sistemde Posta yazılımı kapatıldığı için bir uyarı görüntülenecektir. Fakat bunun önemi yoktur. Firma kaydınız sisteme girilecektir. En kısa sürede onaylanarak yayınlanmaya başlayacaktır.

Boyutu 800KB den büyük olan resimler sisteme yüklenmeyecek diğerleri yüklenecektir.

Bursa Firma Rehberine Firma Ekle